Начальник відділу:Рунтов Сергій Андрійович

Головний спеціаліст відділу:Дойчев Валерій Федорович

В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни Оригінал статті - на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/broshura-ns-vijna

• Переглядів: 198

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни». Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки: поради до підготовки вдома; що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій; як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”; як підготувати “тривожну валізу”. Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями. До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру. Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

РЕКОМЕНДАЦІЇ населенню щодо дій у зонах (територіях) Одеської області з підвищеною небезпекою під час воєнного стану та у разі бойових дій або терористичних атак окупантів

• Переглядів: 350

Що робити при хімічному зараженні?

• Переглядів: 160

Аварії на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом або виливом в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

ОПОВІЩЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ

• Переглядів: 210

Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени, а також інші сигнальні засоби (церковні дзвони, автомобільні сигнали, гучномовці встановлені на спец. автомобілях).

"Екстрена валіза"

• Переглядів: 163

«Екстрена валіза» – це узагальнене визначення базового набору речей, необхідного кожній цивільній людині, щоб вижити в будь-якій екстремальній ситуації.