МІНДОВКІЛЛЯ: В УКРАЇНІ ПОСИЛЯТЬ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДПАЛИ ОПАЛОГО ЛИСТЯ ТА СТЕРНІ

МІНДОВКІЛЛЯ: В УКРАЇНІ ПОСИЛЯТЬ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДПАЛИ ОПАЛОГО ЛИСТЯ ТА СТЕРНІ

  • Переглядів: 142

ВУкраїні посилять кримінальну відповідальність за підпали опалого листя та стерні. Йдеться про дії, що спровокували знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу.

Увага! Штрафи за паління соломи!

Увага! Штрафи за паління соломи!

  • Переглядів: 542

Враховуючи кліматичні умови 2021 року, гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, соломи, післязбиральних залишків та  сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття тваринного світу, є загроза виникнення пожеж в полезахісних лісових смугах, лісах. Відповідно до закону "Про внесення змін до законодавчих актів України стосовно збереження довкілля", випалювання стерні, пасовищ, ділянок зі стеновою, у населених пунктах без дотримання порядку, встановленої центральними органами виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста восьмідесяти до трьохсот шістдесяти, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн) і на посадових осіб - від дев'ятисот до  тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 300 грн до 21 420 грн).

Стосовно податків за землю та арендної плати

Стосовно податків за землю та арендної плати

  • Переглядів: 555

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Кубейської територіальної громади! Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ. Згідно п. 14.1.136. ПКУ орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності теж є обов'язковим платежем, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (п. 288.4. ПКУ). За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею. Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти та ін. Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись до Кубейської сільської ради. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання. Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов’язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку. Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку. Чекаємо всіх на прийом. Середа та п'ятниця. Надіємось на розуміння.

Гід державних послуг. Банер