![Сім'ї бувають різіні](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_70.jpg)
Сім'ї бувають різіні
У Міжнародний день сім'ї нагадуємо, що сім'ї можуть бути дуже різними. Але це завжди ті, хто підтримує нас, а ми — їх. Найважливіші. А ще, коли ми дорослішаємо, можемо самі знаходити рідних людей і будувати з ними близькі та важливі стосунки
![Дякую, мамо...](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_69.jpg)
Дякую, мамо...
Мам, можна подякую? За те, що ти є
![Найкраща подяка - погляд і усмішка.](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_68.jpg)
Найкраща подяка - погляд і усмішка.
Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива
![Чому ти не можеш просто бути більш відкритим?](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/440203380_389470810751563_7223575704034780590_n.jpg)
Чому ти не можеш просто бути більш відкритим?
А наскільки ти відкритий/-а цьому світу? Розкажи в коментарях!
![Як допомогти своїй менталочці наприкінці навчального року?](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_67.jpg)
Як допомогти своїй менталочці наприкінці навчального року?
«Просто розслабся та не хвилюйся так!»
![Соцмережі vs: реальність:](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_66.jpg)
Соцмережі vs: реальність:
Публікувати чи не публікувати відео з відпочинку? А фото сніданку, одразу після нічного обстрілу?
![Досвід ветерана.](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_65.jpg)
Досвід ветерана.
Краще за ветерана про свій досвід розповість тільки інший ветеран.
![Взаємодія з ветеранками.](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_64.jpg)
Взаємодія з ветеранками.
Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.
![Чому ми засинаємо під ютубчик, підкасти та серіали?](https://rada.info/upload/users_files/04378209/gallery/large/1_63.jpg)
Чому ми засинаємо під ютубчик, підкасти та серіали?
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму.
![Бути лагідними до себе - на часі.](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1faf6.png)
Бути лагідними до себе - на часі.
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.