Тимчасово виконуюча обов'язки керівника відділу освіти Кубейської сільської ради

Узун Тетяна Володимирівна

Діти з Кубейської громади прийняли участь в обласному гала - концерті

• Переглядів: 1178

Вперше в освітній сфері Кубея танцювальний колектив "Кадинжа", пройшов відбір, який був півтора місяці тому і взяв участь в гала-концерті всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", який пройшов Одесі, в музкомедії ім.М. Водяного. У заході взяли участь 35 фіналістів - колективи позашкільних навчальних закладів, а також загальноосвітніх навчальних закладів області та м.Одеси. Всі учасники отримали дипломи та подарунки. Гала - концерт проводився з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, підтримки талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах і жанрах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення до активної участі у мистецькому житті країни та формуванню творчої еліти рідного краю. Захід був організований та проведений Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання.