ОГОЛОШЕННЯ!!!

• Переглядів: 154

Кубейська сільська рада оголошує інформацію про  конкурс  на поcаду:

Податкове повiдомлення-рiшення про внесення податку за формою, встановленою у порядку

• Переглядів: 195

Вiдповiдно до п.п. 286.5 ст. 286 Податкового кодексу України №2755-VI 02.12.2010 (Далi-Кодексу), нарахування податкiв на майно фiзичним особам проводиться контролюючими органами, які  надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст. 42 Кодексу, податкове повiдомлення-рiшення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Кодексу.

Держпраці розпочинає цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавить тема трудових відносин, здоров’я та безпеки на роботі

• Переглядів: 153

Нові правила трудових відносин під час воєнного стану за Законом №2352

• Переглядів: 193

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   15 вересня 2022 року   з 10.00 до 12.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Нові правила трудових відносин під час воєнного стану за Законом №2352»;

• Переглядів: 133

До уваги керівників особистих, трудових, домашніх господарств Кубейської та інших громад, які планують розширення своїх господарств та свого бізнесу. 16 вересня 2022 року о 10-00, у Кубейському Будинку Культури, відбудеться зустріч-заняття з експертом-методистом Одеського Центру професійно-технічної освіти Державної Служби зайнятості Тетяною Миколаївною Шевченко. На порядку денному зустрічі: - Основні положення Постанови КМУ від 21.06.2022 року "Деякі питання надання мікрогрантів бізнесу" та постанови від 05.08.2022 року №903 "Про внесення доповнень до постанови №738" - Держпрограма Е-робота; - Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток свого бізнесу; -Бізнес план; Порядок складання бізнес-плану.   .

• Переглядів: 132

Шановні внутрішньо переміщені особи Кубейської ОТГ , просимо всіх, хто зареєструвався ,через портал "Дія"  до 30 квітня 2022 року , та в кого виникли проблеми, при реєстрації на отримання допомоги, звернутися до 1 жовтня 2022 року до відділу ЦНАП Кубейської Сільської Ради, для оформлення допомоги по ПКМ №332, за умови наявності доказів ,що підтверджують реєстрацію через портал "Дія".

Зустріч з вченими та експертами Ізмаїльського ДГУ

• Переглядів: 155

Шановні депутати та жителі Кубейської ОТГ! Запрошуемо вас на,зустріч з вченими та експертами Ізмаїльського ДГУ, щодо розробки стратегічного плану розвитку громади, яка відбудеться завтра 13 вересня о 14 00 у БК с. Кубей. Раніше ми обговорювали це питання і визначилися з учасниками і завданнями. Затра ми починаємо наступний етап: прогнози, моделювання сценрієв і виконання стратегічного вибору. Від вас громадськості та активу залежить подальший напрямок розвитку громади. Запросіть з собою активістів та людей, які знають історію села. Розвиток стратегії є великою підмогою у розвитку бізнесу. Чекаємо на вас , ваших партнерів . Такі самі зустрічі у такому ж форматі відбудуться у с.Оріхівка о 16:00 годині у БК,у с. Віноградне о 18:00 годині у БК .