День пожежної охорони.

Дата: 17.04.2024 11:18

Вогонь є руйнівною й загрозливою стихією, від якої ніхто не застрахований. Справитися з пожежею самотужки часто буває неможливо, але є професіонали, які щоденно готові боротися з вогнем — в будинках, в лісах, на заводах чи в будь-яких інших місцях. На щастя, не всім людям доводиться в житті отримувати допомогу від пожежників, проте багатьох вони рятують від жахливих наслідків.

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. Цей день присвячений людям, професія яких – ризик своїм життям і здоров’ям заради захисту інших людей та їхнього майна від пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Ці люди, незважаючи на складний час, виконують свій громадянський та службовий обов’язок. І найголовніше, що кожен з них – щирий патріот своєї Батьківщини, вірний присязі та українському народові.

Дякуємо за вашу нелегку працю! Ризикуючи своїм життям, ви бережете наші. Нехай стихія підкоряється вам без залишку, нехай удача завжди буде поруч. Нехай доля нагородить вас за сміливість і відвагу, фортуна завжди буде вашим супутником, а вогонь буде приборканий і переможений.

Щиро дякуємо працівників Кубейської місцевої пожежної охорони за вашу працю. Бажаємо вам бадьорості, терпіння, здоров'я, удачі в роботі.