РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА!

Дата: 26.09.2022 16:41

Розпорядженням секретаря Кубейської сільської ради від 23.09.2021 №111 визначено відповідальних працівників. Які проводять роботу на території сільської ради з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства , надають допомогу постраждалим особам відповідно до законів України « Про запобігання та протидію домашньому насильству» , «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»

Відповідно до цих законів людина має право на ефективний захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги. У сім’ї одночасно можуть зустрічатися декілька видів домашнього насильства, і воно може зачіпати всіх членів родини. Прояви різних видів насильства:

Але вихід є з будь-якої ситуації. Важливо вчасно усвідомити проблему, оцінити її можливі наслідки та звернутися за кваліфікованою допомогою!

Пам’ятайте : є організації та спеціалісти, які готові вам допомогти, коли ваші життя та здоров’я у небезпеці.

Уразі потреби звертатися за телефонами:

с. Кубей

096 635 37 46 – Лелюк Тетяна Панасівна