За підтримки Мінцифри технологічний SET University запускає набір на навчання з кібербезпеки

  • 133

Технологічний вищий навчальний заклад SET University розпочинає набір на короткострокові та довгострокові навчальні програми. Цього року ВНЗ сфокусується на темі кібербезпеки. Університет вже заручився підтримкою Міністерства цифрової трансформації України.

Цього року SET University розпочинає набір на бакалаврат. Зокрема, університет набере близько 30 студентів за напрямом «Кібербезпека». 

Навчання буде безплатним завдяки повним стипендіям та грантам. Умови та дати вступної кампанії визначатиме Міністерство освіти і науки України. 

Цього року SET University працюватиме під ліцензією Київської школи економіки, яка є співзасновником університету. Це дозволить бакалаврам та магістрам SET отримати дипломи державного зразка. Згідно із цим, SET University та Київська школа економіки проводять спільну підготовчу та вступну кампанію для абітурієнтів. 

Також університет запускає безплатний курс-інтенсив із кібербезпеки. 

Це курс для людей, які хочуть опанувати професію експерта або влаштуватися на роботу в цій галузі. Також навчальна програма знадобитися мотивованим випускникам старших класів, студентам перших курсів ВНЗ та представникам технологічних спеціальностей, на кшталт trainee- або junior-розробникам. 

Для участі в курсі потрібно володіти англійською на рівні intermediate та вище, бо доведеться опрацьовувати безліч матеріалів англійською. Також учасникам варто мати базові технічні або математичні знання. 

Онлайн-навчання почнеться в середині травня і триватиме три місяці. Дізнатися більше та залишити заявку можна на сайті.

«Сьогодні кіберпростір — це ще один повноцінний фронт, який потребує постійного захисту. Українським кіберфахівцям доводиться цілодобово  протистояти численним DDoS-атакам та спробам різних проникнень у критичну інфраструктуру, щоб забезпечити доступність до всіх сервісів. Саме тому зараз кібербезпека має стати пріоритетним напрямком розвитку для України», — зазначає Олександр Борняков, заступник міністра в Міністерстві цифрової трансформації України.

У майбутньому університет планує запустити магістерські програми, зокрема навчати студентів технологій штучного інтелекту. 

Також команда університету за підтримки європейських партнерів запустить бізнес-акселератор. 

На базі нього студенти зможуть будувати свої власні стартапи. У цьому їм будуть допомагати ментори з українських та іноземних технологічних компаній, інвестиційних фондів та міжнародних інституцій. 

«Після нашої перемоги нам потрібно буде відбудовувати країну, а серце й основа всього — це наші люди. І нам дуже важливо зберегти інтелектуальний потенціал і незалежність України, не допустити відтік мізків. Наше завдання — навчити якомога більше талановитої молоді. Навіть якщо вони опинилися за кордоном, ми дуже хочемо, щоб вони почувалися частиною України й могли навчатися в нас — таку змогу дає онлайн. А ще ми хочемо, щоб вони знали, що для них є можливості вдома. Тому ми кооперуємося з ІТ-компаніями, кластерами та міжнародними акселераторами, щоб допомогти нашим майбутнім студентам знайти роботу та стажування, а можливо, і запустити свій власний стартап», — зазначає Ірина Вольницька, президент SET University. 

Фото без опису