Рейд серед сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Дата: 04.04.2024 15:45

Фахівцями Відділу надання соціальних послуг Кубейської сільської ради спільно з інспектором ювенальної поліції в с. Кубей проведено рейд обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Рейди обстеження умов проживання можуть бути ефективним інструментом для забезпечення безпеки та підтримки сімей, що переживають складні життєві обставини.

Головна мета візиту в родини – перевірки належного виконання батьками їх обов’язків, умов проживання дітей, забезпечення їх належним доглядом, вихованням та навчанням.

У ході роботи обстежено умови проживання сімей у результаті чого виявлено, що в деяких сім’ях батьки ухиляються від виконання ними, передбачених законодавством, обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей.

Сім’ям надано консультації щодо формування навичок відповідального батьківства, ролі сімейного оточення на їх соціалізацію, проведено роз’яснювальну роботу щодо відвідування дітьми навчальних закладів. Наголошено на тому, що відповідно до статті 150 Сімейного Кодексу України батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти.

Любов, турбота, увага, розуміння і захист – це саме те, що потрібно кожній дитині, кожного дня. Під цим гаслом спеціалісти й надалі будуть працювати, адже чужих дітей не буває.