Важливе повідомлення для операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів

Повідомляємо операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів, стосовно виявлення Bacilus cerrus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАТАКТС УКРАЇНА» проспект Повітрофлотський 66, м. Київ, 03151).

У разі виявлення невідповідності, повідомити Болградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області на електрону адресу: bolgradodesa@concumer.gov.ua