ЗАОЩАДЬ СОБІ - ДОПОМОЖИ КРАЇНІ!

Дата: 10.11.2022 14:23

Жовтневі масовані атаки росіян пошкодили та зруйнували низку енергооб’єктів, мереж і систем розподілу. Це в свою чергу призвело до виникнення дефіциту в енергосистемі.

Щоб зменшити навантаження і уникнути додаткових відключень електропостачання, проаналізуйте, обсяг використання яких приладів у себе вдома ви можете скоротити або взагалі від них відмовитися.

Наприклад, у двокімнатній квартирі, в якій мешкає родина з 4 осіб, обігрівач, бойлер та електроплита (мікрохвильовка, електродуховка) сумарно складають до 70% загального добового споживання електроенергії. Таким чином, скоротивши кількість годин використання, наприклад, обігрівача, ви зможете допомогти енергосистемі, розвантаживши її.

Довідково: У розрахунках ми виходили з того, що 2-кімнатна квартира з 4-ма мешканцями має площу близько 50-55 кв. м. Це типовий панельний будинок, збудований у 1990-х. Помешкання обладнане відносно сучасними енергозберігаючими електроприладами, світлодіодним освітленням. Сім’я, що мешкає у таких умовах, щомісяця споживає або близько 300 кВт-год, якщо користується лише центральним опаленням та підігрівом води, або близько 600 кВт-год електроенергії – якщо користується бойлером та додатковим обігрівом (кондиціонер/обігрівач).

Більше порад, як економніше використовувати електроенергію, у наших попередніх інфографіках цієї серії:

--  https://bit.ly/3UsbAUg

#енергетичнийфронт #теплакраїна #тепла_країна