У Кубейському ліцеї вихованцями гуртка "Патріот", керівником якого є Чеглатонєв Степан Іванович, виготовлено окопні свічки для військовослужбовців.

Дата: 10.11.2022 14:07

Окопні свічки можуть освітити або обігріти невелике приміщення, їх можна використовувати для розігріву води чи їжі, або підсушити одяг. Горить така свічка близько 7 годин. Свічка не боїться ані вітру, ані вологи. Для виготовлення окопних свічок потрібно трохи картону чи звичайні коробки з гофрованого картону будь-яких розмірів, віск або парафін та використані бляшані банки від чого завгодно.

Перший пакунок з окопними свічками вже сформовано. Днями він вирушить до наших захисників і захисниць.