В Одеській області відбудуться стабілізаційні відключення світла.

Дата: 08.11.2022 14:05

З 7.00 8 листопада за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області відбудуться стабілізаційні відключення світла. Оновлений графік потенційних відключень шукайте на сайті ДТЕК Одеські електромережі.

Ситуація в енергосистемі напружена. Просимо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Також радимо правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах. П’ять простих рекомендацій від ДТЕК Одеські електромережі тут.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які наші споживачі можуть бути без світла. Якщо у вас після скасування стабілізаційного відключення не з’явилось світло – просимо повідомляти нам про це через канали комунікації Viber або Telegram бот, через наші сторінки в соцмережі Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло.

Дякуємо за розуміння та ощадливе споживання електроенергії!