З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Кубейська сільська територіальна громада.

Дата: 07.11.2022 13:34

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

Планова дата та час відключення - 09.11.2022 8:30:00

Планова дата та час включення - 09.11.2022 19:00:00

Назва населеного пункту - Кубей

Назва вулиць - 9-го Травня вул., Бессарабська вул., Буджакська вул., Буюклі Петра Володимировича вул., Гагаріна вул., Іорданова вул., Кисса Івана Павловича вул., Кубейська вул., Кутузова вул., Малиновського вул., Мирна вул., Молодіжна вул., Обзорна вул., Прикордонників вул., Пушкіна вул., Райнова вул., Сатірова Панаса Івановича вул., Толбухіна вул., Толстого вул., Успенська вул., Шевченка вул., Шкільна вул.