У Дії зʼявляться нові цифрові документи — дипломи про освіту та шкільні атестати.

Дата: 07.11.2022 13:14

Документи в смартфоні замість паперових зможете використати у всіх життєвих ситуаціях. При працевлаштуванні, вступі до університету або оформленні в службі зайнятості.

За час повномасштабної війни багато українців втратили свої дипломи та атестати. Забули вдома під час евакуації, залишили в тимчасово окупованих містах, частина була просто знищена під час ворожих ракетних обстрілів.

Відновити документи про освіту — доволі складний бюрократичний процес. Тому їх цифровізація — це не тільки про зручність, але і про спрощення життя для тисяч ВПО.

Уряд вже підтримав відповідну постанову. Наша команда разом з Міністерством освіти і науки та Державною податковою службою починає працювати над розробкою.