Дія.Цифрова освіта допоможе регіонам із цифровізацією у новому освітньому серіалі

  • 75

Цифровізація регіонів — важливий складник трансформації України. Попри повномасштабну війну, вона залишається незмінним пріоритетом Мінцифри. Адже цифрова трансформація кожної громади — ключ для покращення життя наших громадян та внесок у майбутнє країни. В умовах війни вона необхідна для забезпечення функціонування інфраструктури, постійного доступу до освіти та навчання, забезпечення надання медичних послуг, покращення кібербезпеки та підтримки економічного фронту загалом.

На платформі Дія.Цифрова освіта з’явився новий освітній серіал для регіональних CDTO — заступники голів ОДА з цифровізації, цифрових лідерів та держслужбовців про регіональну цифрову трансформацію. Курс містить 18 серій тривалістю 12–20 хвилин, завдяки яким кожен дізнається важливі аспекти щодо впровадження цифрової трансформації на місцях.

 

Мета освітнього серіалу «Регіональна цифрова трансформація» — надати рекомендації щодо підходів до цифрової трансформації у громадах, а також розповісти про інструменти та технології, які можна використовувати для цифровізації. Завдяки курсу кожен дізнається, як визначити найпоширеніші аспекти цифрової трансформації та різноманіття технологій і підходів у роботі з ними.

 

Чим корисний цей освітній серіал?

 

Розповідає про базові сервіси, що потрібні для цифровізації

Допомагає зрозуміти, як міста можуть використовувати мобільні застосунки

Роз’яснює, навіщо потрібен проєктний офіс

Містить рекомендації для CDTO

Пояснює, що таке електронний документообіг

Розкриває суть енергоефективності в умовах війни

Навчає, як керувати містом завдяки сучасним технологіям.

Структура курсу

 

Серія 1. Корисні цифрові інструменти

Серія 2. Розумні міста майбутнього

Серія 3. Навіщо місту власний застосунок

Серія 4. Усе, чого ви не знали про інтернет

Серія 5. Як посилити кібербезпеку

Серія 6. Датацентри

Серія 7. Домени цифрової трансформації

Серія 8. Цифровізація освіти

Серія 9. Цифрова медицина

Серія 10. Інтернет речей

Серія 11. Кейс: Цифровізація ДСНС

Серія 12. Енергоефективність та технології

Серія 13. Електронна демократія

Серія 14. Цифровізація транспортної системи

Серія 15. Електронний документообіг

Серія 16. Як організувати комунікацію

Серія 17. Навіщо вам проєктний офіс

Серія 18. Дія.Сity — цифрове майбутнє

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Ми прагнемо, щоб кожна громада самостійно керувала процесами цифрового розвитку. Це і швидкісний інтернет в областях, і розвиток ЦНАПів, і доступ до базових е-послуг, а у воєнний час — координація постачання необхідного обладнання та підтримка наявних сервісів та послуг. Для цього необхідні заступники із цифрової трансформації, які є драйверами змін. Вони повинні чітко розуміти алгоритм дій, сутність процесів і володіти необхідними інструментами для впровадження інновацій у роботу. Наш освітній серіал — фактично дорожня карта таких трансформацій в регіонах. Всього 18 коротких серій, які зорієнтують і допоможуть в роботі та покажуть, де шукати ефективні рішення».

 

Серед спікерів серіалу справді зірковий склад: Артем Кузнецов, Вікторія Подгорна, Олег Половинко, Юрій Мацик, Олександр Потій, Оксана Качурівська, Олег Скребцов, Павло Валенчук, Дмитро Завгородній, Марія Карчевич, Василь Жучков, Роман Примуш, Василь Лозинський, Сергій Карелін, Олег Забарило, Аліна Торнагі, Маргарита Трипольська, Олександр Борняков, Георгій Дубинський, Ярослав Степура.

 

Курс розроблено GREENNET при підтримці CISCO за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта