КОМУНАЛЬНІ МЕДЗАКЛАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНТЕГРУВАЛИСЯ З «ДІЄЮ»

  • 69

Цифрова трансформація України неможлива без участі кожного з мешканця Одеської області. Відтепер в усіх комунальних закладах охорони здоров?я регіону є «Дія.QR».

«Це означає, що можна не робити ксерокопії документів, а передати медзакладу цифрові копії через Дію. Шеринг документів у закладах охорони здоров?я нашої області — це не тільки вимога сучасності та економія часу для пацієнтів і відвідувачів лікарень, а й економія коштів на папір, принтер, зберігання й утилізацію паперових копій для медичного закладу» - говорить директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.

Найчастіше документи потрібні, щоб укласти декларацію з сімейним лікарем або зареєструватись у системі при першому зверненні до закладу охорони здоров’я.

«Механізм дуже простий: заходите в Дію → натискаєте на сканер QR-кодів у правому верхньому кутку → відскановуєте QR, який надасть вам працівник → підтверджуєте передачу копій у застосунку → натискаєте «відправити» і ваш електронний лист з цифровими копіями летить на пошту медзакладу» - додає Начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської ОВА Станіслав Ніколайчук.