Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з Уповноваженим з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин Олегом Котенком.

Дата: 27.10.2022 09:56

"Іноді для успішного пошуку людини важлива кожна секунда, якої не можна гаяти. Розширивши команду і в Одеській області, ми зможемо оптимізувати та пришвидшити роботу", – наголосив Олег Котенко.

Сторони обговорили відкриття координаційного центру по зниклих безвісти в Одесі, за адресою вулиця Старопортофранківська 26, в приміщенні "ВЕТЕРАНС ХАБ ОДЕСА", роботу якого очолить представник від уповноваженого в Одеській області, регіональний координатор Оксана Харітонова. До її обов’язків входитимуть координація розшуку зниклих та вирішення інших, пов’язаних з цим питань, відповідно до Закону України “Про правовий статус осіб, зниклих безвісті.