Відключення електроенергії

Дата: 26.10.2022 14:07

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Кубейська сільська територіальна громада.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст «планова дата та планова дата та назва населеного час час включення вi?дключення пункту 30.10.2022 8:30:00 30.10.2022 19:00:00 кубей назва вулиць бессарабська вул., буюкл петра володимировича вул., кисса вана павловича вул., кубейська вул., малиновського вул., сатрова панаса вановича вул.»