Міжнародний день людей похилого віку!

Дата: 24.10.2022 12:02

1 жовтня у всьому світ івідзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість.

У цей, щедро напоєний теплом осінній день,хоч із запізненням, ми зібралися в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях.

Лунали гарні пісні, інсценували казочку «Ріпка» на новий лад, танцювали та жартували. В кінці вручили подарунки. Цікаво та весело провели час. Усі були задоволені.

Дорогі наші, хай ваша золота осінь завжди буде щасливою!Радості, миру, добра Вам!