ЩО РОБИТИ, КОЛИ ЗАТРИМУЮТЬ ВИПЛАТИ ВПО

  • 71

 

Чекаєте державної допомоги понад місяць? – говоріть про це. Звертатись можна не лише до органів соцзахисту чи ЦНАПу, а й безпосередньо до Мінреінтеграції на телефони гарячої лінії з кризових питань 15-48, або гарячої лінії Офісу уповноваженого з питань ВПО +38 (066) 813-62-39.

Нещодавно родина переселенців – Тетяна Зелена та її 10-річна донька Марія – дочекалася врешті державної допомоги. З технічних причин гроші не нараховувались аж з березня.

Напередодні Тетяна через медіа звернулася по допомогу до Віце-прем’єр-міністра Ірини Верещук, яка була гостею студії «Сніданок з 1+1».

Історія Тетяни типова. У день повномасштабного вторгнення, 24 лютого, вона з дитиною евакуювалась з Києва у Білоцерківський район - в село Вільшанська Новоселиця. Стала у сільраді на облік як ВПО. Однак потім жінку та дитину чомусь зняли з обліку, навіть не повідомивши про це. Добитись правди у Тетяни не вийшло.

«Якщо ВПО не отримують вчасно виплати, звертайтесь до нас, до мене. В Мінреінтеграції цілодобово приймає дзвінки гаряча лінія з кризових питань 15-48. Або пишіть в месенджери на наші пабліки – як зручніше. Ми реагуємо на будь-який формат звернень. В Уряді працює ціла група: Мінсоцполітики, Мінцифри, Мінреінтеграції, яка й вирішує такі проблеми. Дуже багатьом вже змогли вирішити питання. Отже, будь-ласка, звертайтеся – допоможемо! Виплати від держави будуть нараховані та дійдуть до отримувачів», - наголосила Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.