БОЛГРАДСЬКА РВА ЗАКЛИКАЄ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ НА ДОПОМОГУ ЗСУ ТА ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

Дата: 20.10.2022 20:32

Шановні підприємці, керівники організацій та установ, мешканці району!

Від початку російської агресії, що триває вже восьмий місяць, наші військові Збройних Сил України, ризикуючи життям, захищають країну і наш з вами спокій. Підтримати наші Збройні сили в цей тяжкий період - наше найголовніше завдання.

Розуміючи це, Болградська районна військова адміністрація розпочинає роботу з благодійною організацією «Благодійний фонд «Ліга добрих справ ЮА» та ініціює збір коштів для військовослужбовців Збройних Сил України.

БО БФ «Ліга добрих справ» заснована у 2022 році, її керівником є Строганов Олексій Олександрович.

Діяльність фонду повністю спрямована на допомогу Україні та охоплює різні напрямки: допомога ЗСУ, ВПО, гуманітарна та інша допомога.

Болградська районна військова адміністрація закликає усіх небайдужих приєднатись до збору коштів. Наша з вами посильна допомога зробить суттєвий внесок у спільну справу – перемогу над ворогом!

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Найменування одержувача: БО БФ «ЛIГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА»

Код отримувача: 44724712

Рахунок у форматі згідно зі стандартом IBAN: UA623052990000026002044915646

Назва Банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Призначення платежу: благодійний внесок.

QR –код для користувачів застосунку ПРИВАТ24.