Верховна Рада України схвалила три євроінтеграційних законопроєкти за основу.

№6134 «Про захист прав споживачів».

Мета – гармонізація системи захисту прав споживачів в Україні з принципами, підходами та практиками ЄС.

№6097 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального процесуального кодексу України щодо електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг».

Мета – узгодження Кодексу про адмінправопорушення та Кримінально процесуального кодексу із законом «Про електронні довірчі послуги» на основі законодавства та досвіду ЄС для спрощення доступу до електронних послуг.

№5643 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо відповідальності за порушення авторського права і (або) суміжних прав».

Мета – посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення авторського права.

Детальніше – в інфографіках

#євроінтеграційні_законопроєкти

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції