Міжнародний день лікаря!

Дата: 04.10.2022 14:20

Щорічно на початку жовтня у світі відзначають Міжнародний день лікаря, людини, чия професія є найгуманнішою, адже покликана стояти на сторожі життя. Ініціатори цього свята – Всесвітня організація охорони здоров'я та Міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів».

Вже понад 8 років в Україні триває війна і останні 7 місяців – повномасштабне вторгнення. Увесь цей час за право українців жити борються не тільки на фронті, але й в тилу. Щодня у надскладних умовах, у лікарнях і поблизу лінії фронту наші лікарі віддані своїй справі. Вони є справжніми героями та взірцем хоробрості й сміливості. Сильні та незламні, вони щохвилини тримають медичний фронт України.

Тож у цей час особливо хочеться висловити безмежну вдячність за вашу роботу та добре серце.

Подякувати кожному медику за турботу та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Разом – переможемо!