Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій для учнів 5–9 класів.

Дата: 04.10.2022 11:40

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Фондом «Східна Європа» в межах Програми «Онлайн-заняття з безпеки для дітей» розробила освітній онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» bit.ly/3rpx6MR для учнів 5–9 класів. Він поєднує елементи комп'ютерної гри «Minecraft» із навчальним матеріалом. Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації.

Метою курсу є надання теоретичних знань з основ цивільного захисту та практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації.

Слухачі, які успішно опанують курс, отримають сертифікат про його проходження. Для цього необхідно скласти проміжні тести до лекцій та фінальний тест.