ПРИВІТАННЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 26.09.2022 16:57

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

Адміністрація Кубейської сільської ради щиро вітає вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, великого терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, у цьому віці активно розвиваються найкращі риси особистості, закладаються основи здоров’я дитини.

У ваших руках доля цілого покоління, оскільки завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості маленькі особистості незабаром стануть повноцінними членами суспільства.

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого краю. Зі святом!