Засідання з рогляду  питання по усуненню недоліків за результатми  позапланової перевірки Одеською ОДВА

20.09.2022 відбулося засідання постійних комісій Кубейської сільськоі ради. На засіданні були роглянуті  питання по усуненню недоліків за результатми  позапланової перевірки Одеською ОДВА,виконання делігованних  повноважень органів виконавчої влади. Кубейської сільської ради:

1.Про внесення змін в рішення сессії №869-VІІІ від 14.12.2021 р."Про затвердження структури та загальної численості апарату ради,апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Кубейської ради на 2022р.
2.Про внесення змін та доповнень до рішення Кубейської сільської ради від 23,12,2021 р № 1030- VІІІ "Про місцевий бюджет Кубейської сільської ради на 2022 рік .

3.Про внесення змін до рішення сесії №774-VІІІ від 14,12,2021 р. "Про затвердження структури та численості закладів загальної середньої освіти Кубейської сільської ради на 2022 рік"

4.Про зміну типу та перейменування закладів закладів загальної середньої освіти Кубейської сільської ради.

5.Про затвердження Положення про віддл освіти Кубейської сільської радою.

6.Про затвердження програми розвитку освіти Кубейської територіальної громади на 2023-2025 роки.

7.Про визнання підвальних приміщень закладів освіти Кубейської сільської ради найпростішими укриттями .

8.Про затвердження Переліку адміністративних послуг які надаються через відділ  "Центр надання адміністративних послуг" Кубейської сільської ради.

9.Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністратівних послуг, що надаються через відділ " Центр надання адміністративних послуг "Кубейської сільської ради.

10. Про затвердження Положення про відділ охорони здоровья та соціального захисту населення Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області.

11.Про затвердження Переліку закладів культури базовою мережі місцевого рівня.

12.Про визнання підвальних приміщень БК с. Кубей найпростішим укриттям.

13.Про перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах Кубейської територіальної громади.

14.Про затвердження звіту т. в. о. голови Кубейської сільської ради  "Про виконання заходів з благоустрою населених пунктів Кубейської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року"

15.Про розгляд та затвердження тарифів на водопостачання а с. Кубей та вивіз сміття в с. Кубей , Оріхівка, Виноградне.

16.Про виплату одноразової матеріальної допомоги та лікування незахищеним верствам населення Кубейської сільськоі ради.

17.Земельні питання.

Всі питання розглянуті та рекомендовані на рогляд чергової сесії.