С Днем Рятівника!!!

  • 180

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Болградського району!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, наслідками військової агресії та завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за Вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте цього святкового дня побажати усім Вам, шановні рятівники Болградщини, міцного здоров'я, всіляких гараздів та якомога менше тривожних викликів.

Бережіть себе та рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичу Вам добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Голова

Начальник районної

військової адміністрації Геннадій БАМБУРАФото без опису