ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ

  • 190

Шановні мешканці району! Болградська районна військова адміністрація повідомляє, що за останній тиждень загальна ситуація в Болградському районі залишається спокійною. Надзвичайних подій, захоплень адмінбудівель, бойових дій – немає. Криміногенний стан в районі контрольований правоохоронними органами.

Населення Болградського району забезпечено основними продуктами харчування, санітарно-гігієнічними засобами. Перебоїв із постачанням продуктів немає. На автозаправних станціях району перебоїв з паливом не спостерігається.

Промислові, сільськогосподарські, комунальні підприємства та об’єкти оптової та роздрібної торгівлі в Болградському районі працюють стабільно.

Сільськогосподарські підприємства району розпочали збирання пізніх зернових культур. Станом на 12 вересня 2022 року намолочено 40,48 тис. тонн соняшнику з площі 37,78 тис. га. (81% від плану) при середній урожайності 10,7 ц/га. Кукурудзи на зерно зібрано на площі 433 га, намолочено 0,45 тис. тон. (5% від плану) при врожайності 10,3 ц/га. Також сільгосппідприємствами зібрано 2298 тон. винограду при врожайності 45,1 ц/га.

Крім того сільгосппідприємствами району розпочато посів озимого ріпаку. На сьогоднішній день посіяно 8663 га - 65% від запланованих площ.

Болградський район знаходиться у відносно безпечному регіоні, тому освітній процес в кожному населеному пункті організовано у змішаному форматі. На сьогоднішній день в районі 14 закладів освіти працюють в очній формі, в яких навчаються 2141 учень. 16 закладів працюють у змішаній формі навчання, в яких до освітнього процесу залучено 3883 учня. 48 закладів освіти проводять навчальний процес дистанційно, до якого залучено 7152 учня.

Крім того в районі з 79 закладів дошкільної освіти на сьогоднішній день працюють 65, в них у дистанційній формі навчаються 1981 дитина.

Нагадаємо, одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність якісного і безпечно обладнаного укриття для всіх його учасників, в яких наявні вода, аптечки, санітарні вузли.

В Болградському районі на обліку перебувають 7942 ВПО, яким видано відповідні довідки. Допомогу на проживання призначено 9708 внутрішньо переміщеним особам на суму 84,18 млн. гривень.

При Болградській районній військовій адміністрації продовжує роботу Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань. У пункті видачі координаційним штабом щодня видається продуктові набори, засоби гігієни, підгузки та дитячі суміші внутрішньо-переміщеним особам, інвалідам першої, другої групи, багатодітним сім’ям та громадян, що досягли 80-річного віку.

Пункти видачі гуманітарної допомоги функціонують в кожній громаді району. Гуманітарним штабом проводиться робота щодо пошуку нових партнерів-донорів та наповнення продовольчого резерву району.

В Болградському районі триває вакцинація проти COVID-19, яка проводиться на базі Арцизького, Болградського, Бородінського та Тарутинского центрів ПМСД.

Щодня в Болградському районі зростає кількість хворих на СOVID-19. Тільки за минулий тиждень в районі захворіло 51 особа.

Болградська районна військова адміністрація просить не ігнорувати інформацію про превентивні та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу і з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних.

В районі продовжують працювати пункти прийому та видачі гуманітарної допомоги, активно проводиться волонтерська діяльність.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НАЧАЛЬНИК БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГЕННАДІЙ БАМБУРА

Фото без опису