ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 06.09.2022 16:36

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ

Останніми днями в Болградському районі спостерігається тенденція збільшення кількості хворих на COVID-19 . Станом на 05 вересня 2022 року зафіксовано 43 випадки захворюваності, госпіталізовано 17 осіб.

За серпень місяць зафіксовано 164 амбулаторно підтверджених випадків на коронавірусну хворобу, госпіталізовано було 66 осіб, вилікувались - 57 осіб, померлих не має. На даний час стаціонарне лікування проходять 20 осіб.

Станом на 04 вересня 2022 року в Болградському районі проведено всього 54 839 щеплень, що становить 37,5% від загальної кількості населення (146216 осіб). Фактична кількість провакцинованого населення двома дозами становить 24 758 осіб, третьою (бустерною) дозою вакциновано 4253 особи, 2-ю бустерною 28 осіб.

За останній тиждень Арцизьким, Болградським, Бородінським та Тарутинським центрами ПМСД проведено 138 щеплень.

На сьогоднішній день щеплення проводять такими вакцинами: Короновак та Комирнети.Для захисту від будь-якого штаму COVID-19 експерти радять правильно використовувати маски та респіратори, дотримуватися соціальної дистанції, ретельно мити та дезінфікувати руки і обов'язково отримайте  повнийщеплення і бустерну   Фото без опису