У Дії доступні документи англійською мовою: як ними скористатися

Дата: 01.09.2022 16:44

Відтепер українці можуть користуватися документами англійською в Дії, а саме закордонним паспортом, техпаспортом та водійським посвідченням.

Понад 5 мільйонів українців виїхали за кордон через повномасштабну війну. Чимало з них не встигли взяти із собою паспорт або водійське. Тому документи англійською зараз будуть актуальними. Права та техпаспорт отримають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді.

Перекласти документи англійською дуже просто:

• авторизуйтеся зручним способом у застосунку Дія;
  • у меню закордонного паспорта, техпаспорта чи водійського посвідчення натисніть «Перекласти англійською» —  і це все.

Крім цього, до кінця року разом із урядом Польщі реалізуємо послугу кросдержавного шерингу документів. Водійське та техпаспорт із Дії будуть відображатися в застосунку mObywatel і ними можна буде офіційно користуватися на території Польщі.

Послуга реалізована спільно з МВС, ДМС, Головним сервісним центром МВС та ДП «Інфотех».