День міста Одеса

ШАНОВНІ ОДЕСИТИ!

Переконаний, що сьогодні серце кожного з нас, переповнюють почуття радості і гордості за славетне місто Одесу! День міста - це свято кожного, хто народився і виріс в Одесі, хто приїхав сюди колись і лишився назавжди; свято тих людей, хто закохався в місто з особливим колоритом, традиціями і героїчним минулим, хто присвятив довгі роки невтомної праці на благо краю та його жителів.

Можна сказати сотні красивих слів про одеський дух, місцеву культуру і традиції, згадати цитати великих людей минулого – хто тут жив і творив. Бо в історичній біографії Одеси багато складних і водночас яскравих сторінок. Але сьогодні я хочу подякувати всім і кожному за те, що бороните, і відстоюєте Одесу! Перлина у Чорного моря й надалі розвиватиметься завдяки її мешканцям – завзятим у своїй щоденній праці, щирим у помислах та чесним у діях. І найголовніше - вірним своїй країні! Україні!

У цей знаменний день від щирого серця бажаю вам, шановні одесити, мирного неба і світлого майбуття!

Живи наша Одеса! Живи і розквітай!

Начальник Одеської обласної військової адміністрації

Максим Марченко