У Кубейській громаді відбувся захід «У серці кожної людини живе любов до України».

24 серпня 1991 року Верховна Рада України урочисто прийняла Акт проголошення України незалежною, самостійною, демократичною державою.

Щорічно ми святкуємо це чудове свято, що зіткане з добра і любові. Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День НезалежностіУкраїни.

У Кубейському Центрі культури та дозвілля був проведений тематичний святковий захід «У серці кожної людини живе любов до України». На заході були присутні представники громади з Оріхівкі та Віноградного. Зі словами вітання виступила Тетяна Пантеліївна Заїм. Подяками та грамотами були нагороджені мешканці громади, які внесли вагомий внесок в розвиток громади. Лунали пісні про Україну у виконанні солістів, тріо, народного вокального ансамблю «Кітчіца пистра», вірші у виконанні учнів, виконані танці народним танцювальним ансамблем «Кадинжа» .