57 пральних машин, 29 холодильників та 42 мікрохвильових пічок отримали заклади системи соціального захисту та охорони здоров’я Одеської області.

«Завдяки благодійному проекту ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані», таку гуманітарну допомогу у вигляді побутової техніки, в рамках співпраці Одеської обласної військової адміністрації та Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, отримали 11 інтернатних закладів системи соціального захисту, Спеціалізований будинок дитини №1, Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства, та територіальний центр соціального обслуговування Роздільнянської міської ради. Таку ж допомогу отримав і Обласний центр соціально- психологічної допомоги, в якому на сьогодні проживає близько 50 внутрішньо переміщених осіб» - розповідає Директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Демент’єва.