УКРАЇНЦІ НА ТОТ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ БРАТИ УЧАСТЬ У "РЕФЕРЕНДУМАХ", ОРГАНІЗОВАНИХ ОКУПАЦІЙНОЮ ВЛАДОЮ

Дата: 18.08.2022 10:11

Мешканці тимчасово окупованих росією територій не сприймають ані російську паспортизацію, ані ідею проведення гібридного референдуму.

Рішення окупантів провести референдум на ТОТ є абсолютно провальним, як і спроба паспортизувати місцеве населення. Попри всі силкування загарбників примусити мешканців цих регіонів взяти російський паспорт наважилось на це лише кілька тисяч громадян з окупованих Херсонської та Запорізької областей, тобто менше 1% всього дорослого населення.

Люди усвідомлюють, що втрат від цього "псевдодокумента" значно більше, ніж користі. Багато хто з громадян саме через насильницьку паспортизацію ухвалює рішення виїхати з ТОТ. І це найбільш правильно. Не береш до рук токсичний "документ” країни-агресора та їдеш на контрольовану Урядом територію - рятуєш себе й Україну.