Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Дата: 20.05.2022 14:31

проект

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Керуючись ст.266 Податкового кодексу України, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити на території Кубейської сільської ради:
  1. ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
  2. пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 ст.266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
  1. Доручити секретарю сільської ради Заїм Т.П. дане рішення розмістити на інформаційному сайті та  стенді сільської ради.
  2. Рішення Кубейської сільської ради від 25.06.2021 р. № 339-VIII «Про встановлення  ставок  та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік», вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2023 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва.

Т.в.о. голови Кубейської сільської ради                                      Тетяна ЗАЇМ

__.__.2022 р.

№       -VIII