Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Керуючись ст.266 Податкового кодексу України, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити на території Кубейської сільської ради:
  1. ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
  2. пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 ст.266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
  1. Доручити секретарю сільської ради Заїм Т.П. дане рішення розмістити на інформаційному сайті та  стенді сільської ради.
  2. Рішення Кубейської сільської ради від 25.06.2021 р. № 339-VIII «Про встановлення  ставок  та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік», вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2023 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва.

Т.в.о. голови Кубейської сільської ради                                      Тетяна ЗАЇМ

__.__.2022 р.

№       -VIII