Про туристичний збір

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Про туристичний збір

Відповідно до п.24 ч.1 ст.26, ст.59 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 20 п.1 ст.64 Бюджетного кодексу України п.8.3, п.10.3 ст.10, п.12.3 ст.12, ст.268 Податкового кодексу України, ст.218, ст.221, ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України від 23.11.2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»,

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити з 01.01.2023 року на території Кубейської сільської ради ставки туристичного  збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та 3 відсотвів – для в’їзного туризму відрозмірумінімальноїзаробітної плати, встановленої законом на 1 січня (податкового) року, для однієї особи за одну добутимчасовогорозміщення.
  2. Рішення Кубейської сільської ради від 25.06.2021 року № 338-VIII «Про туристичний збір», вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення діє до встановлення Кубейською сільською радою нових ставок туристичного збору.
  4. Доручити секретарю сільської ради Заїм Т.П. дане рішення розмістити на інформаційному сайти  та  стенді сільської ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва.

Т.в.о. голови Кубейської сільської ради                                      Тетяна ЗАЇМ

__.__.2022 р.

№      -VIII