Про встановлення орендної плати на землі розташовані в межах і за межами населеного пункту, відповідно нормативно-грошової оцінки землі Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області

Дата: 20.05.2022 14:28

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Відповідно до ст.144 Конституції України,ст.ст.12,213,269-287 Податкового                                                                                                                                               кодексу України,Закону України «Про внесення  змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 16.05.2019р. №2725-VIII,керуючись п.13 ст.12 Земельного Кодексу України від 25.10.2001 р. №2768-IIIп.2 ст.4 Закону України «Про оренду землі»,п.24 ст.26, ст.69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити ставку орендної плати у відсотках на 1 м2 земельної ділянки в межах населеного пункту, відповідно до нормативно-грошової оцінки землі, а саме:
    1. для орендованих ділянок комерційного призначення:
      1. Торгові точки (магазини) промислових і продовольчих товарів без реалізації ліцензійних товарів (лікеро-горілчаних та тютюнових) – 10% .
      2. Торгової точки – магазини продовольчих товарів з реалізацією лікеро-горілчаних та тютюнових виробів – 10.
      3. Ресторани, бари – 10%.
      4. Автозаправні станції – 5%.
      5. Земельні ділянки під базові станції мобільного зв’язку – 12%.
      6. Реалізація медпрепаратів – 12%.
    2. для орендованих ділянок несільськогосподарського призначення для виробництва послуг.
      1. Об’єкти виробництва (майстерні, СТО, вулканізація і т.д.) – 10%.
      2. Об’єкти побуту і послуг (перукарні, пошиття одягу, ремонт взуття та одягу) – 10%.
      3. Під об’єкти транспорту, зв’язку, газо-електропостачання – 12%.
    3. для орендованих під будівництво житлового будинку та госп. будівель – 3%.
    4. для орендованих під адміністративними будівлями – 12%.
    5. для земельних ділянок, які надані для розміщення об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлених  джерел  енергії – 3%.

1. для орендованих  земельних ділянок для ведення ОСГ- 10%.
  2. Встановити з 01.01.2023 року  розмір орендної плати юридичним та фізичним особам за використання земельних ділянок, що надаються в оренду у відсотках від нормативної  грошової оцінки яка проведена (незалежно від місцезнаходження), або за земельні ділянки розташовані за межами населеного пункту  від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі  в  середньому  по  Одеській області, а саме:
    1. Землі сільськогосподарського призначення:
      1. Рілля -  10 %
      2. Багаторічні  насадження -5%

3.1.3   Для сінокосіння і випасання худоби - 4%

3.1.4   Для надання послуг у сільському господарстві -10%

3.1.5   Для іншогосільськогосподарського призначення,

в  тому числі під господарськими дворами- 10%

3.2. Землі громадської забудови - 10%

3.3  Землі оздоровчог опризначення – 10%

3.4  Землі рекреаційного призначення  - 10%

3.5  Землі согосподарського призначення – 10%

3.6  Землі водного фонду  -  10%

3.7  Землі промисловості – 10%

3.8  Землі транспорту – 10%

3.9  Землі зв’язку  - 10%

3.10 Землі енергетики  -  10%

3.11 Землі запасу   -  10%

3.12 Землі резервного фонду – 10%

3.13 Землі загального користування  - 10%

4.Рішення Кубейської сільської ради від 25.06.2021 року № 337-VIII «Про встановлення ставок орендної плати за землю сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту, відповідно до грошової оцінки землі» та рішення Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області на 2022 рік» вважати таким, що втратило чинність.

5.Дане рішення вступає в силу з 01.01.2023 року.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питаньфінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва.

Т.в.о. голови Кубейської сільської ради                                      Тетяна ЗАЇМ

__.__.2022 р.

№      -VIII