Про встановлення на території Кубейської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців

  • 207

                                                                                                  проект

УКРАЇНА

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

Про встановлення на території Кубейської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців

Відповідно до п.24 ч.1 ст.26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997, ст.10, 291, 293 Податкового кодексу України, Закону України   № 1791-VI від 20.12.2016  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», з метою поповнення дохідної частини бюджету сільської ради,

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

В И Р І Ш И Л А :

  1. Встановити з 01.01.2023 року на території Кубейської сільської ради ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців платників першої групи єдиного податку.
    1. Для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність на території Кубейської сільської ради ставку єдиного податку в розмірі 10% від прожитковому мінімуму на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку, з усіма обмеженнями і особливостями, викладеними в главі 1 розділу XIV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями;
    2. Для фізичних осіб підприємців, які здійснюють діяльність за межами території Кубейської сільської ради встановити максимальну ставку – 10% від прожитковому мінімуму на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку, з усіма обмеженнями і особливостями, викладеними в главі 1 розділу XIV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.
  2. Встановити на 2023 рік на території Кубейської сільської ради ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців платників податків другої групи єдиного податку в розмірі 10% від розміру мінімальної заробітної плати на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку, з усіма обмеженнями і особливостями, викладеними в главі 1 розділу XIV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.
  3. Для фізичних осіб підприємців, які здійснюють діяльність за межами території Кубейської сільської ради встановити максимальну ставку – 20% від розміру мінімальної заробітної плати на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку, з усіма обмеженнями і особливостями, викладеними в главі 1 розділу XIV Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

Рішення Кубейської сільської ради від 25.06.2021 року № 335-VIII «Про встановлення на території Кубейської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців» вважати таким, що втратило чинність.

  1. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксованої ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, в зв’язку з чимрозмірєдиногоподатку буде змінюватисявідповідно до змінрозмірумінімальної плати станом на 01 січняподаткового року.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Т.в.о. голови Кубейської сільської ради                                      Тетяна ЗАЇМ

 

 

__.__.2022 р.

№       -VIII