Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта — проект рішення Кубейської сільської ради Болградської району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Дата: 20.05.2022 11:38

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб”єктів господарювання, їх об”єднань 21 травня 2022 року на  офіційному сайті Кубейської сільської ради (www.gromada.org.ua/gromada/kubeyska/news)  в підрозділі «Регуляторна політика» буде опублікований  проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу — проект рішення Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (розробник –  фінансове управління Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області).

Вказаний регуляторний акт приймається з метою:

- встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Рішенням встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території та в населених пунктах Кубейської сільської ради, який мав би конкретизувати порядок здійснення зазначеної діяльності відповідно до існуючої організаційно-адміністративної та функціональної структури місцевого самоврядування

З текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно у фінансовому управлінні Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області за адресою: с. Успенська, 16-а, каб.1 або на офіційному сайті Кубейської сільської ради  (www.gromada.org.ua/gromada/kubeyska/news).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу у письмовій формі будуть прийматись зазначеним  відділом протягом місяця з дня їх опублікування ( з 21.05.2022р по 21.06.2022р.)

фінансове управління

Кубейської сільської ради