Дата: 20.05.2022 11:32

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта — проект рішення Кубейської сільської ради Болградської району Одеської області «Про встановлення орендної плати на землі розташовані в межах і за межами населеного пункту, відповідно нормативно-грошової оцінки землі Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб”єктів господарювання, їх об”єднань 21 травня 2022 року на  офіційному сайті Кубейської сільської ради (www.gromada.org.ua/gromada/kubeyska/news)  в підрозділі «Регуляторна політика» буде опублікований  проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу — проект рішення Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області  «Про встановлення орендної плати на землі розташовані в межах і за межами населеного пункту, відповідно нормативно-грошової оцінки землі Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області» (розробник –  фінансове управління Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області).

Вказаний регуляторний акт приймається з метою:

- встановлення орендної плати на землі розташовані в межах і за межами населеного пункту, відповідно нормативно-грошової оцінки землі Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області.

Рішенням встановлення орендної плати на землі розташовані в межах і за межами населеного пункту, відповідно нормативно-грошової оцінки землі Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області на території та в населених пунктах Кубейської сільської ради, який мав би конкретизувати порядок здійснення зазначеної діяльності відповідно до існуючої організаційно-адміністративної та функціональної структури місцевого самоврядування

З текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно у фінансовому управлінні Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області за адресою: с. Успенська, 16-а, каб.1 або на офіційному сайті Кубейської сільської ради  (www.gromada.org.ua/gromada/kubeyska/news).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу у письмовій формі будуть прийматись зазначеним  відділом протягом місяця з дня їх опублікування ( з 21.05.2022р по 21.06.2022р.)

фінансове управління

Кубейської сільської ради