Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Кубейської сільської ради

Дата: 20.05.2022 19:40

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Керуючись ст.10, 12, 265, 268-1 Податкового кодексу України № 2755-IV від 02.12.2010 р. п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

КУБЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити з 01.01.2023 року на території Кубейської сільської ради ставку за місця для паркування транспортних засобів на кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях на 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,075% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
  2. Дане рішення вступає в силу з 01.01.2023 року.
  3. Рішення Кубейської сільської ради від 25.06.2021 року № 333-VIII «Про встановлення на 2022 рік ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Кубейської сільської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Доручити секретарю сільської ради Заїм Т.П. дане рішення розмістити на інформаційному сайти  тастенді сільської ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Т.в.о. голови Кубейської сільської ради                                      Тетяна ЗАЇМ

__.__.2022 р.

№      -VIII