ПРИМУСОВА ПАСПОРТИЗАЦІЯ НА ТОТ - ЦЕ ТЯЖКИЙ КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН

Дата: 15.08.2022 14:36

Примусова паспортизація на ТОТ - це тяжкий кримінальний злочин.Це провокація ворога, яка несе у собі загрозу національному суверенітету і цілісності держави, нагадала Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Окупантам не вдалося захопити Україну, як вони сподівались. Вони зустріли шалений спротив не лише на фронті, а й на ТОТ. Відтак намагаються використовувати насильницьку паспортизацію та фальшиві так звані “референдуми” на ТОТ.

“Зараз команда Мінреінтеграції працює над законопроектом, який вводить кримінальну відповідальність за примусову паспортизацію. Отримання російського паспорта — перший крок до колаборантства та пособництва ворогові», – зазначила Ірина Верещук.