Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжує відповідати на найактуальніші питання від клієнтів.

Дата: 12.08.2022 15:45

Коли нараховується пільга / субсидія клієнту?

? Ощадбанк перераховує кошти комунальним підприємствам з 18 по 25 число щомісяця. Якщо у вас виникли питання про нарахування пільг/ субсидій, то варто звернутися до свого управління соціального захисту. Водночас перевірити наявність пільгової категорії можна в особистому кабінеті на сайті gas.ua або в чатботі GASUA у Viber та Telegram.

Як отримати знижку за своєчасну сплату?

? Знижка для всіх клієнтів доступна в кілька кліків. Для цього потрібно оплатити рахунок в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чатботі GASUA до 15 серпня. Отриману знижку розміром 1 % можна використати під час наступного платежу.

Чи можна сплачувати наперед?

? Так. Гроші залишаються на вашому особовому рахунку й будуть списані лише за фактично спожитий газ у наступних періодах. При переплаті ви так само маєте щомісяця передавати показання газового лічильника вашому облгазу.