Кубейська громада

Одеська область, Болградський район

Чи може дитина, громадянин України, в’їхати в Україну за свідоцтвом про народження, яке видане за кордоном. І що для цього потрібно

Дата: 11.08.2022 15:40
Кількість переглядів: 208

Чи може дитина, громадянин України, в’їхати в Україну за свідоцтвом про народження, яке видане за кордоном. І що для цього потрібно

? Може

??Статтею 1 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України» передбачено, що громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в'їзд в Україну.

??Згідно із частиною шостою статті 1 Закону України «Про нотаріат» вчинення нотаріальних дій за кордоном покладається на консульські установи України, а у випадках, передбачених чинним законодавством – на дипломатичні представництва України.

??Згідно зі статтею 2 Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, кожна з Договірних держав звільняє від легалізації документи, які мають бути представлені на її території. Під легалізацією розуміється тільки формальна процедура, що застосовується дипломатичними або консульськими агентами країни, на території якої документ має бути представлений, для посвідчення автентичності підпису, якості, в якій виступала особа, що підписала документ та, у відповідному випадку, автентичності відбитка печатки або штампу, якими скріплено документ.

Підписатися на Telegram-канал ДПСУ?

https://t.me/DPSUkr

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь