У Кубейській громаді відзначили День Української Державності

28 липня 2022 року. Вперше в історії Україна відзначає День Української Державності. Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію. Адже в умовах інформаційної війни, коли агрессор маніпулює історією, пам’ять про сторінки минулого є надзвичайно важливою.

У Кубейському Будинку культури було проведено свято до Дня Державності України «Всім серцем любіть Україну свою» Ведучі розповіли про утворення Державності, про періодизацію історії Української держави, про державні символи та атрибути. Лунали пісні про Україну у виконанні народного вокального ансамблю «Китчица пъстра», Миколи Болгара, Тетяни Румянцевої, Олени Топал. Виступив народний духовий оркестр «Кубей» і народний танцювальний колектив «Кадинжа»

У цей день ми особливо дякуємо всім, хто боронить нашу землю і незалежність на передньому краї, і прямо зараз дає відсіч агресору на фронті. І усім, хто працює на нашу спільну перемогу!

Разом до перемоги! Слава Україні!