Дата: 28.07.2022 13:58

Сьогодні 28 липня 2022 року вперше відзначається День Української Державності, який встановлений Указом Президента України з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

З нагоди свята Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку в Одесі.

"Ми відзначимо це свято в час жорстокої війни. І відзначимо його попри все, бо нас українців не зламати. Нашому державотворчому досвіду, культурі, самобутності понад тисячу років. Лише ті, хто абсолютно не знає правди історії та абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення так підступно атакувати нас. І зараз як ніколи, у багатьох подвигах наших воїнів, у мудрості наших захисників проявленій у боях, у самовідданості звичайних людей посилюється сила нашого духу і характеру, демонструється рівень хоробрості і ставлення до своєї країни" - сказав Начальник Одеської ОВА.