Кубейська громада

Одеська область, Болградський район

ЯКЩО ДОКУМЕНТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ВТРАЧЕНІ ЗА КОРДОНОМ ЧИ МОЖЛИВО ПОВЕРНУТИСЯ В УКРАЇНУ ЗА ЗАКОРДОННИМ ПАСПОРТОМ ЯКИЙ ЗАВАНТАЖЕНО У МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК «ДІЯ»

Дата: 27.07.2022 13:02
Кількість переглядів: 119

Фото без опису??Відповідно до пункту 2 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 ? https://is.gd/ZTotr4, у разі коли громадянин, який постійно проживає в Україні, втратив паспортні документи за межами України або якщо строк дії таких документів закінчився під час перебування громадянина за межами України, або встановлено, що вони є недійсними з інших причин, документом, що дає право на в'їзд в Україну, є посвідчення особи на повернення в Україну, яке видається дипломатичним представництвом або консульською установою України за кордоном.

??Статтею 1 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» передбачено, що громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в'їзд в Україну.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь