Допомога для внутрішньо переміщених осіб Кубейської громади від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen

Дата: 11.07.2022 14:03

Кубейська сільська рада отримала від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen (скорочено — WCK) 200 продуктових пакетів та фруктових наборів.

Ця організація заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. Вже понад 10 років він підтримує людей в гарячих точках світу та є одним з найвпливовіших людей світу за версією журналу Time. Наразі World Central Kitchen. Також він підтримує та годує українців під час військової агресії росії в Україні.

Дякуємо за підтримку та допомогу внутрішно-переміщеним осібам, які проживають на території Кубейської громади.