Деякі питання цивільного захисту населення в умовах правового режиму воєнного стану

Дата: 04.07.2022 15:10

З метою запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану:

1. Підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форми власності та галузевої незалежності, у сферах  обслуговування, торгівлі, розваг тощо, у тому числі, але не виключно, торговельним/розважальним центрам, магазинам роздрібної та/або оптової торгівлі, іншим суб’єктам надання послуг населенню, за винятком закладів охорони здоров’я (далі – заклади), на період дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, у залежності від того, яка з цих подій настане раніше, під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» (далі – сигнал) забезпечити:

1.1. вжиття заходів з виведення відвідувачів на безпечну відстань за межі приміщень закладів або до споруд цивільного захисту (у разі їх наявності);

1.2. інформування відвідувачів про споруди цивільного захисту (у раз відсутності власної споруди), що знаходяться на найменшій доступній  відстані від закладу, шляхом розміщення відповідних інформаційних матеріалів на території закладу, зокрема, але не виключно на вході/виході до приміщень, та через внутрішню систему оповіщень ( у разі наявності);

1.3. наявність у спорудах цивільного захисту достатньої кількості питної води, засобів надання першої невідкладності медичної допомоги, санітарно-гігієнічних засобів першої необхідності.